• یکشنبه 18 تیر 1396 -
  • 224
  • 0 دیدگاه

حضور حداکثری مردم لاهیجان در انتخابات به معنای نشاط و امید به آینده است

به گزارش قاب شیشه ای سید محمد احمدی در همایش شاد زیستن که به همت شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان برگزار شد اظهار داشت: یکی از وعده های دولت یازدهم و دوازدهم رسیدن به جامعه بانشاط بوده است
حضور حداکثری مردم لاهیجان در انتخابات به معنای نشاط و امید به آینده است
به گزارش قاب شیشه ای سید محمد احمدی در همایش شاد زیستن که به همت شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان برگزار شد اظهار داشت: یکی از وعده های دولت یازدهم و دوازدهم رسیدن به جامعه بانشاط بوده است.
 
فرماندار لاهیجان حضور 90/7 درصدی مردم شهرستان لاهیجان پای صندوق‌های رای را شاد زیستن و امید به آینده دانست و افزود: مشاهده این روند به معنای دست یافتن دولت به اهداف خود است.
 
وی با اشاره به معضل اجتماعی اعتیاد گفت: شهرستان لاهیجان به تاسی از حاکمیت برای مقابله با پدیده زشت اعتیاد برنامه‌ریزی و اقدامات لازم را انجام داده است.
 
نماینده دولت در لاهیجان افزود: در 10 سال گذشته به طور میانگین مصرف مواد مخدر 20 درصد در جهان افزایش یافته است اما آمارها در شهرستان لاهیجان رویکرد قابل دفاعی را نشان می‌دهد.
 
احمدی تصریح کرد: شهرستان لاهیجان در شاخص های نظیر انهدام باندها، اقدامات اطلاعاتی و همچنین کشفیات موادمخدر به ترتیب 35، 15 و 16 درصد افزایش داشته است.
 
فرماندار لاهیجان با تاکید بر نقش کلمه زیبا و پر محتوای خانواده در راستای پیشگیری از بلای خانمانسوز اعتیاد در جامعه آن را نقشی موثر و تاثیر گذار دانست و اذعان داشت: نقش خانواده باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
 
انتهای پیام/