• جمعه 20 اسفند 1395 -
  • 206
  • 0 دیدگاه

همایش نهالکاری و زیبا سازی شهر سیاهکل

به مناسبت هفته درختکاری  برنامه کاشت نهال در شهر سیاهکل در روز پنجشنبه 19 اسفند 95توسط کارگروه فضای سبز  موسسه ی دوستداران سیاهکل و با همکاری شهرداری سیاهکل برگزار گردید. ' &n
همایش نهالکاری و زیبا سازی شهر سیاهکل

به مناسبت هفته درختکاری  برنامه کاشت نهال در شهر سیاهکل در روز پنجشنبه 19 اسفند 95توسط کارگروه فضای سبز  موسسه ی دوستداران سیاهکل و با همکاری شهرداری سیاهکل برگزار گردید.

'
 
در این برنامه که با حضور اعضای موسسه دوستداران سیاهکل و  شهردار سیاهکل آقای مهندس کاظمی و تعدادی از پرسنل زحمتکش شهرداری برگزار گردید تعدادی نهال میوه نارنج در خیابان کاسپین و خیابان شهید خدمتگزار کاشته شد.
 
هدف از اجرای برنامه ترویج فرهنگ نهال کاری و زیباسازی شهر و همچنین ترویج فرهنگ حفظ فضای سبز و اهمیت دادن به درختان بومی میباشد.
آقای رامین شیر علی پور مدیر عامل "موسسه ی دوستداران سیاهکل " با تشکر از کارگروه فضای سبز موسسه برای انتخاب نهال میوه بومی نارنج اعلام داشت باید به سراغ کاشت نهال های بومی منطقه رفت و این موسسه در نظر دارد در برنامه های آتی خود این روند را ادامه دهد.
 
آقای ایمان قلی پور مدير كارگروه فضاي سبز و منابع طبيعي نیز علاوه بر تشكر از  شهرداري سياهكل براي تهيه و خريد نهال اعلام داشت  انشالله در ماه هاي آتي طراحي و زيباسازي سطح شهر و ميادين  آغاز خواهد شد.