• دوشنبه 18 بهمن 1395 -
  • 201
  • 0 دیدگاه

مرگ دلخراش جوان ۱۹ ساله در لنگرود

  قاب شیشه ای _ فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود از برخورد یك دستگاه موتورسیلكت به خاور و مرگ یك جوان 19 ساله در اثر این تصادف در این شهرستان خبر داد. سرهنگ حسین نیك ‌فرد در تشریح
مرگ دلخراش جوان ۱۹ ساله در لنگرود
 

قاب شیشه ای _ فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود از برخورد یك دستگاه موتورسیلكت به خاور و مرگ یك جوان 19 ساله در اثر این تصادف در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ حسین نیك ‌فرد در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی شهرستان در پی دریافت خبری از مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف، بلافاصله جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.  
 
این مقام انتظامی با بیان اینكه در برخورد یك دستگاه موتورسیكلت به یك دستگاه خاور، راكب 19 ساله موتورسیلكت به شدت مجروح شده و در حین انتقال بیمارستان به علت شدت جراحات وارده فوت كرد.  
 
وی علت این حادثه را انحراف راكب موتورسیكلت از مسیر اصلی عنوان كرد و افزود: هر دو وسیله نقلیه جهت سیر مراحل قانونی به پارکینگ منتقل شدند.  
 
 
سرهنگ نیك‌فرد با اشاره به اینكه موتور سیكلت به خودی خود نسبت به سایر وسایل نقلیه مخاطرات و آسیب پذیری بیشتری برای راكب و سرنشین دارد و در برخورد با وسایل نقلیه خودرویی از استحكام بسیار كمتری برخوردار است از راكبان این وسیله نقلیه خواست ضمن احتیاط و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی حتما از تجهیزات ایمنی استفاده كنند.