• پنجشنبه 14 بهمن 1395 -
  • 216
  • 0 دیدگاه

وقوع 2 تصادف زنجیره ای در اصفهان

قاب شیشه ای _ بارندگی و لغزنده شدن جاده سبب وقوع دو فقره تصادف زنجیره ای در بزرگراه شهید صیاد شیرازی اصفهان و ایجاد ترافیک در این محور شد.   فرمانده پلیس راهور شهرستان اصفهان
وقوع 2 تصادف زنجیره ای در اصفهان

قاب شیشه ای _ بارندگی و لغزنده شدن جاده سبب وقوع دو فقره تصادف زنجیره ای در بزرگراه شهید صیاد شیرازی اصفهان و ایجاد ترافیک در این محور شد.

 

فرمانده پلیس راهور شهرستان اصفهان  گفت: در حادثه نخست که حدود ساعت 14 عصر امروز در محور جنوب به شمال بزرگراه شهید صیاد شیرازی بوقوع پیوست، چهار دستگاه خودرو شامل نیسان، پژو 405، پژو آر دی و اتوبوس با یکدیگر برخورد کردند.
 
سرهنگ ابوالفضل چلمقانی ادامه داد: در این حادثه در ابتدا خودروی نیسان بدلیل لغزنده بودن جاده، کنترل خود را از دست داد و در مسیر واژگون شد و سپس دو دستگاه خودروی پژو به آن برخورد کردند و در نهایت نیز یک دستگاه اتوبوس شرکت اتوبوسرانی شهرداری با این خودروها تصادف کرد.
 
وی افزود: این حادثه سبب مصدومیت راننده یکی از خودروهای پژو شد.
 
سرهنگ چلمقانی تصریح کرد: در حادثه دوم که حدود ساعت 18 امشب نزدیک پل تمدن رو به روی بُرج کبوتر در محور شمال به جنوب این بزرگراه رخ داد نیز چهار دستگاه خودرو شامل وانت مزدا، پراید و دو پژو با یکدیگر برخورد کردند.
 
رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان از رانندگان خواست تا در مواقع بارانی با سرعت مطمئنه در اتوبان ها تردد و فاصله مناسب را با خودروی جلویی رعایت کنند.