• چهارشنبه 17 آذر 1395 -
  • 185
  • 0 دیدگاه

رئيس سازمان بسيج تغيير کرد

    قاب شیشه ای _ حضرت آيت الله خامنه اي فرمانده معظم کل قوا با صدور حکمي سردار سرتيپ پاسدار غلامحسين غيب پرور را به سمت «رئيس سازمان بسيج و جانشين فرمانده کل سپاه در امور ب
رئيس سازمان بسيج تغيير کرد
 
 
قاب شیشه ای _ حضرت آيت الله خامنه اي فرمانده معظم کل قوا با صدور حکمي سردار سرتيپ پاسدار غلامحسين غيب پرور را به سمت «رئيس سازمان بسيج و جانشين فرمانده کل سپاه در امور بسيج» منصوب کردند.
 
متن حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی به شرح زير است:
 
 
بسم الله الرحمن الرحيم
سردار سرتيپ پاسدار غلامحسين غيب پرور
 
نظر به انتصاب سردار سرتيپ بسيجي محمدرضا نقدي در سمت «معاون فرهنگي و اجتماعي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي» و بنا به پيشنهاد فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و تعهد و شايستگي و تجارب ارزنده، شما را به سمت «رئيس سازمان بسيج و جانشين فرمانده کل سپاه در امور بسيج» منصوب مي کنم.
ارتقاي حضور سازمان يافته تر مردم(بويژه جوانان عزيز) و اعتلاي بسيج در عرصه هاي مورد نياز انقلاب اسلامي(مثل علم، فرهنگ، دفاع و خدمات رساني)، ايجاد و ساماندهي مجموعه هاي انديشه ورز و رصدگر در تمام سطوح به خصوص در ستاد بسيج براي راهبردنگاري و رصد فعاليت ها و جلوگيري از نفوذ دشمن، ايجاد سازوکار قطعي براي تقويت هم افزايي اقشار و همکاري و هماهنگي با دستگاههاي ذي ربط، مورد انتظار است.
از زحمات و تلاشهاي موثر و مخلصانه ي سردار سرتيپ بسيجي محمدرضا نقدي در دوره تصدي اين مسئوليت تشکر و قدرداني مي کنم. توفيقات همگان را از خداوند بزرگ مسئلت دارم. 
 
سيد علی خامنه ای
۱۷ آذر ۱۳۹۵