• سه شنبه 18 آبان 1395 -
  • 251
  • 0 دیدگاه

نيروي انتظامي در رسيدگي به امور ايثارگران سابقه خوبي دارد

  مدير كل بنياد شهيد استان گيلان گفت: نيروي انتظامي در رسيدگي به امور ايثارگران سابقه بسيار خوبي دارد.   به گزارش قاب شیشه ای ، عبدالله پاكاري در نشست تعاملي با فرمانده انتظام
نيروي انتظامي در رسيدگي به امور ايثارگران سابقه خوبي دارد
 
مدير كل بنياد شهيد استان گيلان گفت: نيروي انتظامي در رسيدگي به امور ايثارگران سابقه بسيار خوبي دارد.
 
به گزارش قاب شیشه ای ، عبدالله پاكاري در نشست تعاملي با فرمانده انتظامي استان گيلان با بيان اينكه نيروي انتظامي در رسيدگي به امور ايثارگران سابقه بسيار خوبي دارد، گفت: همه ما بايد در خط مقدم حفظ نظام به مردم خدمت كنيم. 
مدير كل بنياد شهيد استان گيلان با اعلام اينكه ترويج فرهنگ ايثار و شهادت امروزه بيشتر از هر زمان ديگري مفيد و كارساز است، افزود: اهداف بنياد شهيد و نيروي انتظامي مشترك بوده و بايد بعضي از ناهماهنگي را از ميان برداريم. 
وي هماهنگي بين سازماني را موجب هم افزايي در ارائه خدمت به ايثارگر دانسته و بيان داشت: هماهنگي و استفاده از ظرفيت باعث هم افزايي در ارائه خدمت به ايثارگران خواهد شد. 
سردار محمدرضا ميرحيدري نيز در اين ديدار با اعلام آمادگي پليس بر تعامل و همكاري با بنياد شهيد، گفت: نيروي انتظامي با توجه به نوع ماموريت ها كار بسيار زيادي در تامين امنيت دارد.  
فرمانده انتظامي استان گيلان با بيان اينكه در شهادت در نيروي انتظامي هميشه باز است، افزود: بنياد شهيد و امور ايثار گران تعامل مناسبي با نيروي انتظامي دارد. 
وي با تصريح براينكه ديدار با خانواده شهدا يكي از افتخارات پليس است، متذكرشد: براي حمايت از جانبازان و خانواده شهدا بايد برنامه ريزي مدون داشته باشيم. 
اين مقام ارشد انتظامي بيان داشت: پليس در محدوده هاي ترافيكي و محل هاي پارك ممنوع، مكان هاي مشخصي را براي رفاه حال جانبازان تدارك ديده است. 
سردار ميرحيدري با بيان اينكه ماموريت هاي ناجا در مناطق مرزي و درون مرزي بسيار زياد بوده و سازمان هاي حمايتي بايد توجه بيشتري به نيروي انتظامي داشته باشند،اظهار داشت: نيرو هاي متعهد و مكتبي بايد بيش از پيش مورد حمايت قرار گرفته تا با انگيزه بيشتري به خدمت ادامه دهند. 
ميرحيدري با اشاره به اينكه همه ما بايد پشتيبان نيروهاي وظيفه شناس و دين مدار باشيم، خاطر نشان كرد: غفلت از پشتيباني نيروهاي مومن و متعهد، دشمنان را به طمع خواهد انداخت. 
فرمانده انتظامي استان گيلان خواستار فعاليت بيشتر دستگاه ها در حوزه هاي فرهنگي شد و افزود: نيروي انتظامي در حوزه هاي فرهنگي و اجتماعي نيز كمك حال ديگر دستگاه هاي مسئول شده است.