• دوشنبه 08 شهریور 1395 -
  • 213
  • 0 دیدگاه

کیانوش رستمی صد سکه طلا جایزه می گیرد

100 سکه طلا به کیانوش رستمی قهرمان المپیک اهدا می شود مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از اهدای 100 سکه تمام بهار آزادی به کیانوش رستمی قهرمان رقابت های المپیک 2016 ریو خبر داد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از اهدای 100 سکه تمام بهار آزادی به کیانوش رستمی قهرمان رقابت های المپیک 2016 ریو خبر داد.
 
به گزارش قاب شیشه ای لنگرود به نقل از ایرنا ؛ مجتبی جوهری روز یکشنبه اظهار کرد: با وجود اندیشیدن تمامی تمهیدات لازم و شور و اشتیاق وافر استان برای استقبال باشکوه از کیانوش رستمی، متاسفانه وی به دلایل شخصی که قبلا اعلام کرد تمایلی به این امر نشان نداد و با وجود پیگیری های بسیار از طریق خانواده وی، این استقبال لغو شد.
 
وی پیگیریهای مستمر استاندار کرمانشاه برای استقبال باشکوه و تجلیل از این قهرمان ارزشمند استان را خاطر نشان کرد و گفت: از ابتدا مقرر بود همزمان با استقبال از این قهرمان ارزشمند میزان و نحوه هدیه استان به رستمی نیز اعلام شود.
 
رستمی تاکید کرد: براساس تصمیمی که در کمیته حمایت از قهرمانان در استانداری اتخاذ شد، مقرر شد برای قدرشناسی از کیانوش رستمی در مراسمی باشکوه 100 سکه طلا به او هدیه شود.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: تاریخ برگزاری مراسم اهدا یکصد سکه طلا از سوی مسئولان استان کرمانشاه به کیانوش رستمی متعاقبا اعلام خواهد شد.
 
وی در پایان اظهار کرد: انتظار داریم سایر بخش های خصوصی، بانک ها و موسسات و... نیز که با نصب بنر خوشحالی خود را از کسب مدال طلای کیانوش رستمی در رقابت های المپیک ریو نشان دادند، برای تجلیل از وی در این مراسم پیشقدم شوند.
 
کیانوش رستمی با رکورد 179 کیلوگرم در یک ضرب، 217 کیلوگرم در دوضرب و مجموع 396 کیلوگرم، مدال طلا را به گردن آویخت و قهرمان المپیک شد.

عصرایران