• سه شنبه 29 تیر 1395 -
  • 191
  • 0 دیدگاه

راه اندازی اولین کتابخانه سیار شهری گیلان در پارک دانشجوی رشت

نخستین کتابخانه سیار شهری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان عصر امروز در پارک دانشجوی رشت راه اندازی شد. به گزارش قاب شیشه ای لنگرود  علی پورحسن عصر امروز در مراسم راه‌اند
راه اندازی اولین کتابخانه سیار شهری گیلان در پارک دانشجوی رشت

نخستین کتابخانه سیار شهری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان عصر امروز در پارک دانشجوی رشت راه اندازی شد.

به گزارش قاب شیشه ای لنگرود  علی پورحسن عصر امروز در مراسم راه‌اندازی نخستین کتابخانه سیار شهری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان گیلان در پارک دانشجو رشت اظهار داشت: کانون پرورش فکری با همکاری حوزه هنری، نخستین کتابخانه سیار و عرضه محصولات فرهنگی را راه اندازی کرد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان با اشاره به اینکه کتابخانه سیار را در مکان‌های مختلف نظیر میدان شهرداری رشت و پارک‌های این شهر مستقر می‌کنیم بیان کرد: فعالیت‌های فرهنگی نظیر آموزش نقاشی را در کنار عرضه محصولات در این کتابخانه سیار انجام می‌دهیم.

پورحسن با بیان اینکه مقام معظم رهبری تاکید دارند کلیه کتاب‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به دست مخاطب خاص خود برسد اظهار کرد: در این راستا با راه‌اندازی این کتابخانه، رسیدن کتاب به دست مخاطبان خود را در شهر رشت تسهیل می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان، پنج نمایشگاه در شهرستان‌های رشت، آستارا، لنگرود، آستانه اشرفیه و فومن دارد خاطرنشان  کرد: با هماهنگی شهرداری رشت سعی می‌کنیم کتابخانه سیار را در پارک‌های مختلف رشت مستقر کنیم.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان اغلب مخاطبین کتابخانه سیار را کودکان و نوجوانان عنوان کرد و تصریح کرد: ظرفیت این کتابخانه بیش از 250 عنوان کتاب است و تلاش می‌کنیم به‌تدریج بر غنای آن از جهت کمی و کیفی بیفزاییم.

تسنیم