• جمعه 07 اسفند 1394 -
  • 334
  • 0 دیدگاه

شانزده اتوبوس حامل فروشندگان رای در فومن توقیف و سرنشینان آن دستگیر شدند

رییس سازمان اطلاعات سپاه قدس گیلان خبر داد  دقایقی پیش ۱۶ اتوبوس حامل رای دهندگان غیربومی که از خارج استان سازماندهی و به شهر فومن منتقل شده بودند توسط سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه گی
شانزده اتوبوس حامل فروشندگان رای در فومن توقیف و سرنشینان آن دستگیر شدند

رییس سازمان اطلاعات سپاه قدس گیلان خبر داد 

دقایقی پیش ۱۶ اتوبوس حامل رای دهندگان غیربومی که از خارج استان سازماندهی و به شهر فومن منتقل شده بودند توسط سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه گیلان شناسایی و بازداشت شدند.

به گزارش قاب شیشه ای به نقل از به نقل از ۸ دی، رییس سازمان اطلاعات سپاه قدس گیلان گفت: دقایقی پیش ۱۶ اتوبوس حامل رای دهندگان غیربومی که از خارج استان سازماندهی و به شهر فومن منتقل شده بودند توسط سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه گیلان شناسایی و بازداشت شدند.

این افراد با دریافت مبالغی توسط یکی از نامزدهای حوزه ی انتخابیه فومن و شفت بوسیله ی ۱۶ دستگاه اتوبوس از یکی از استانهای مجاور به گیلان منتقل شده بودند که توسط اطلاعات سپاه شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ رودبارکی رییس سازمان اطلاعات سپاه قدس گیلان، به نامزدهای انتخاباتی استان و اطرافیان آنها هشدار داد که سازمان اطلاعات سپاه در جهت صیانت از آراء مردم تا پایان زمان اخذ رأی با هرگونه تحرک غیرقانونی انتخاباتی برخورد جدی خواهد داشت.