• سه شنبه 04 اسفند 1394 -
  • 244
  • 0 دیدگاه

لاهوتی :در لنگرود فرودگاه می زنم

در لنگرود فرودگاه می زنم ! قطار رشت_قائمشهر عملیاتی می شود! مهرداد لاهوتی عصر دیروز در اجتماع مردم مسجد جامع تالش محله لنگرود با بیان اینکه ظرفیت های گردشگری در چاف وچمخاله با سرمایه

در لنگرود فرودگاه می زنم ! قطار رشت_قائمشهر عملیاتی می شود!

مهرداد لاهوتی عصر دیروز در اجتماع مردم مسجد جامع تالش محله لنگرود با بیان اینکه ظرفیت های گردشگری در چاف وچمخاله با سرمایه گذاری های سنگین صورت گرفته بسیار بالاست اظهار کرد: این منطقه پتانسیل بالقوه و بالفعل جذب گردشگران داخلی و خارجی بسیاری دارد.

وی خبر از احداث یک فرودگاه کوچک در لنگرود  داد و افزود: ریل سازندگی وتوسعه با احداث این فرودگاه در شهرستان لنگرود شکوفا می شود

نماینده کنونی مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه منطقه ویژه اقتصادی در لنگرود تشکیل خواهد شد افزود: بالا بردن ظرفیت بندر چمخاله تا ۲ میلیون  تن کالا از دیگر برنامه های بنده در دوره بعد خواهد بود.

لاهوتی همچنین از تلاش برای اجرایی شدن راه آهن رشت-قائم شهر خبر داد و گفت: این طرح اقتصاد منطقه را متحول خواهد کرد

وی در ادامه از برنامه ریزی برای احداث ۲۰۰۰ واحد مسکن مهر دیگر در لنگرود، احداث شهرک صنعتی در منطقه یعقوبیه شهرستان و جذب سرمایه گذاران متعدد داخلی و خارجی خبر داد.

نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وکیل المله و وفادار به مردم است گفت: بنده شجاعت و استقلال لازمه را دارم و بر خلاف نماینده ای هستم که چرت بزنم ، بخوابم و از حق شهرم دفاع نکنم.

وی بیکاری و اشتغال را از مهمترین مشکلات منطقه دانست و گفت: برخی رقبا به تخریب بنده دست زده و می خواهند به هر صورت من را پایین بکشند.

کاسپین