• یکشنبه 02 اسفند 1394 -
  • 178
  • 0 دیدگاه

لاهوتی دست به دامان قهرمان مازندرانی المپیک شد آیا لنگرود ورزشکار نداشت ؟

حضور قهرمان مازندرانی المپیک در جمع حامیان مهرداد لاهوتی همگان را متعجب کرد. به گزارش قاب شیشه ای به نقل از خبرگزاری کاسپین، مهرداد لاهوتی نماینده کنونی حوزه انتخابیه لنگرود در مجلس شورای
لاهوتی دست به دامان قهرمان مازندرانی المپیک شد آیا لنگرود ورزشکار نداشت ؟

حضور قهرمان مازندرانی المپیک در جمع حامیان مهرداد لاهوتی همگان را متعجب کرد.

به گزارش قاب شیشه ای به نقل از خبرگزاری کاسپین، مهرداد لاهوتی نماینده کنونی حوزه انتخابیه لنگرود در مجلس شورای اسلامی دیشب در همایش حامیان خود دست به عمل تامل برانگیزی رد.

در این همایش که در سینما آزادی لنگرود برگزار شد، افراد مختلفی برای لاهوتی سخنرانی و از وی حمایت کردند، اما تمام مراسم تحت الشعاع یک اتفاق عجیب بود.

بهداد سلیمی وزنه بردار سنگین وزن کشورمان و قهرمان المپیک که اهل شهرستان قائم شهر مازندران است دیشب در حرکتی تامل برانگیز در جمع حامیان لاهوتی ظاهر شد و حتی در میان تعجب همگان در حمایت از وی سخنرانی کرد.

مسلما سلیمی از ورزشکاران نخبه این سرزمین است اما او نه در گیلان زندگی می کند و نه ساکن لنگرود، این حرکت از سوی لاهوتی را تنها می توان پشت کردن نماینده لنگرود به ورزشکاران شهرش و گیلانی ها دانست.

البته برخی گمانه زنی ها هم بر این است که یکسری افراد سعی در ایجاد تغییر در تقسیمات کشوری دارند! به هر شکل باید دید لاهوتی پس از پشت کردن به گیلانی ها می تواند به به پشتوانه سلیمی پشتش را گرم کند!